Usměvavé lyžování

06.01.2015 22:16

 

 

Milí rodiče,

první dny "Usměvavého lyžování" máme úspěšně za sebou. Zda jsou vidět úsměvy na tvářích Vašich dětí, posoudíte nejspíš Vy sami. Můžeme jen potvrdit, že zážitků, zkušeností a nově nabytých dovedností máme za sebou již hodně: obouvání lyžařských bot a připínání lyží; řazení do skupin Sněhuláčků, Berušek, Draků, Hvězdiček či Želviček;  sjezd na lyžích i jízda na vleku a spousta dalších her i aktivit. Proto nás při výuce lyžování nepřekvapují pojmy jako třeba koloběžka nebo volant, i když k lyžování zdánlivě nepatří. Cestou domů nechybí legrace, pokud nás autobus neukolébá rovnou ke spánku. Únavu nebudeme zastírat, ta přece ke sportu beze sporu patří. Pevně věříme, že radost zimních hrátek a zvědavost dalších lyžařských zkušeností probudí Vaše děti právě včas do dalšího dne. 

Počasí nám zatím přeje a tak nám drže, prosím, palce. Určitě se nám bude hodit po celou dobu výcviku. 

Postupně budeme přidávat další fotky z průběhu výuky. 

Fotografie Vašich dětí naleznete také na webových stránkách "Usměvavého lyžování": www.usmevavelyzovani.cz

 

Zpravodajství ze čtvrtého dne:

 

K pojmům koloběžka a volant přibyly pizza, hranolky a mnoho dalších. Většina z nás vyjela už na velkém vleku, všichni jsme zvládli krásné obloučky a hlavně jsme nabrali tu správnou rychlost, takže teď je to teprve „vončo“. Dnes jsme trénovali jako o život, vždyť zítra přijde ten hlavní závod. Kdo bude první?  Všichni jsou už moc zvědaví, kdo bude ten nejlepší.  Zatím nám bylo v autobuse vždy do zpěvu. Zájemci o zpěv do mikrofonu se jen předbíhali a pokud na někoho nevyšlo, omlouváme se. Cesta stejně jako celý týden na svahu v Palkovicích byly pro některé příliš krátké. Věříme, že i zítra bude veselo, i když možná radost překryje slzička smutku či stesku za skvělými instruktory lyžařského výcvikového zájezdu, kterým patří náš velký dík.

 

 

Poslední den proběhly závody, na které jsme se nesmírně těšili a tady jsou výsledky. Všem účastníkům gratulujeme. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!

 

BERUŠKY:
1. Kubičný Filip
2. Hlisnikovský Lukáš
3. Mitrenga Čeněk

DRACI:
1. Večeřa Šimon
2. Kulová Antonie
3. Prunner Adam

ŽELVY:
1. Prunnerová Amálie
2. Hanzel Sebastián
3. Janík Jonáš

HVĚZDY:
1. Rezdovičová Julie
2. Hlisnikovský Tomáš
3. Charvát Jiří

SNĚHULÁCI:
VŠECHNY DĚTI DOSTALY 1.MÍSTO :-)

 

 

 

 

 

klik

 

 

 

 

Usměvavé lyžování - poděkování