Noc s Andersenem 2016

06.04.2016 16:03

 

 

 

Na naší škole jsme vytvořili 7 spacích míst, která se od sebe lišila nejen věkem účastníků, ale také programem. Byly to 2 školní družiny, 4 mateřské školy a 1 třída ZŠ.

Celý program jsem nazvali "Z pohádky do pohádky" a kdybyste se v průběhu "Noci" přemisťovali mezi spacími místy, mohli jste se ocitnout na královském hradě krále Karla IV., v lese s loupežníkem Lotrandem, zapůjčit si kouzelný prsten princezny Arabely i Lexikon kouzel čarodějnice Saxany nebo pomáhat císaři hledat nové šaty. A nesmíme zapomenout na potápění se v mořském světě s malou mořskou vílou.

Letošní "Noc" byla stejně úžasná a plná kouzel jako ty předchozí. Hledaly se ukryté poklady, bojovalo s drakem, vyráběla se 3D akvária, lektvary, které zapříčinily ztrátu hlasu, stavěly se lodě, zpívalo, tančilo, plnily se záludné úkoly, vyprávěly se pohádky za svitu Měsíce našemu Pohádkovníku a hlavně se ČETLO, ČETLO A ČETLO.

Díky kuchařským zázrakům našich maminek a jiných dobrotivých víl ani jednomu dítěti nekručelo v bříšku.

Díky paním učitelkám a vychovatelům se zase podařilo vykouzlit nezapomenutelné zážitky takových rozměrů, že se děti již teď těší na tu příští.

BUĎ TEDY VÍTÁNA "NOCI S ANDERSENEM 2017!"

 

V Českém Těšíně 3.4.2016

Zpracovala: Mgr. Andrea Štemberková

 

ZAHÁJENÍ

 

      

   Firemní MŠ                   MŠA                         MŠF     

 

        

MŠHŽ                      ŠDK                      ŠDS