Sportovní všestrannost aneb překážková dráha

07.12.2016 21:18

Pohár starosty města Český Těšín  - Sportovní všestrannost aneb překážková dráha

Dne 22.listopadu 2016 se žáci 1.stupně ZŠ zúčastnili soutěže Poháru starosty ve sportovní všestrannosti.

Byli to tito žáci:                                 Kománková Kristýna 1.B, Blasczyk Patrik 1.A,

Popková Karolína 2.B, Prunner Adam 2.B,

Punčochářová Anna  3.B, Janík Jonáš 3.B,

Mynarzová Anastázie 4.B. Folvarčný Jan 4.A ,

Olšarová Julie 5.A, Szczurek David 5.A.

Žáci museli proběhnout překážkovou dráhou v co nejkratším čase a bez chyb.  Jako družstvo jsme vybojovali krásné 2.místo a také jsme získali dva diplomy za 1.místa v dané kategorii :

kategorie chlapci 3.třída - Janík Jonáš 3.B, kategorie dívky  5.třída - Olšarová Julie 5.A.

Všem žákům patří  gratulace a velká pochvala za skvělé sportovní výkony.